Bu Site Satılık veya Kiralıktır, 0 532 650 7302

İSTANBUL Evden Eve NakLiyat

NAKLİYAT 2011 yılında kurulmuş olup, İstanbul merkezli Doğu illerinde modern taşımacılığın simge firması olmuştur. Kısa sürede İstanbul ilinde kaliteli modern asansörlü hizmetleri güvenli taşıma sistemi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile 5 yılda sektörün en hızlı büyüyen firması olmuştur. 1953 yılında şirket merkezi İstanbul’a taşınmış İstanbul şube statüsüne dönüştürülerek başarılı çalışmalarına İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında devam etmektedir.

evden eve nakliyat

İlkelerimiz

Taşınma sektörü en zor sektörlerin başındadır. İnsanların en mahrem ve özeli olan evlerinde faaliyet alanı olması özellikle ev hanımları için çok kıymetli olan eşyalarının bir yerden bir yere naklinde güvenilir olmak esastır.

evden eve nakliyat

İstanbul Nakliyat

Firmamız bu güne kadar edindiği güvenilir firma olma özelliğini İstanbul’ada taşımaktadır. Siz tatilinizden, işinizden fedakârlık yapmak zorunda değilsiniz. Firmamız bir telefon kadar yakın. Arayın bizi sizi tatilde iken, İş’te iken taşıyalım.

evden eve nakliyat

ŞİRKET MESAJI

Profesyonel bir taşımacılık şirketiyiz. İşlerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Son model araçlarımız , asansörlü taşımacılık faaliyetlerimiz mevcut. Yine taşımacılığın prensipleri arasında sayabileceğimiz sözleşme , taşıma sigortası gibi müşterilerimizin daha fazla emniyete aldığımız unsurlarla hizmetimizi zenginleştirdik.


İbrahim Çito

Şirket Sahibi
evden eve nakliyat