Bu Site Satılık veya Kiralıktır, 0 532 650 7302

PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI

Uygun araç modellerinin belirlenmesinden sonra ürünlerin kasa içerisine yerleştirilme işlemine geçilmektedir. parça eşya taşıma ekipleri, sadece bilimsel olarak doğruluğu kanıtlanmış olan taşıma yöntemlerini kullanmaktadır. Ayrıca gösterilerde kullanılan masa ve sandalyeler, dijital malzemeler ile aynı araca yüklenmemektedir. Yani firma personelleri ürün analizi yaparak, eş değer özelliklere sahip olan malzemeleri aynı araca yüklemektedir. Parça eşya taşımacılığı hizmetinin detaylarını öğrenmek ve fiyat almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Anlık araç ihtiyaçlarınız için de teknik destek bölümümüze bağlanabilirsiniz.

evden eve nakliyat

İlkelerimiz

Taşınma sektörü en zor sektörlerin başındadır. İnsanların en mahrem ve özeli olan evlerinde faaliyet alanı olması özellikle ev hanımları için çok kıymetli olan eşyalarının bir yerden bir yere naklinde güvenilir olmak esastır.

evden eve nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Firmamız bu güne kadar edindiği güvenilir firma olma özelliğini İstanbul’ada taşımaktadır. Siz tatilinizden, işinizden fedakârlık yapmak zorunda değilsiniz. Firmamız bir telefon kadar yakın. Arayın bizi sizi tatilde iken, İş’te iken taşıyalım.

evden eve nakliyat

ŞİRKET MESAJI

Evden eve nakliyat firmamız, günün her saati hizmet vermektedir. Acil ofis taşıma gereği duyan kurumlar için çeşitli pratik çözüm yöntemleri üretilmektedir. Buna ek olarak araçların gün içerisinde adrese ulaşması sağlanmaktadır.Müşteri temsilcilerimiz ise, gelen talepleri hızlı bir şekilde sahada bulunan ekiplere aktarmaktadır.


İbrahim Çito

Şirket Sahibi
evden eve nakliyat