Bu Site Satılık veya Kiralıktır, 0 532 650 7302

ÖĞRENCİ EŞYASI TAŞIMACILIĞI

Uygun araç modellerinin belirlenmesinden sonra ürünlerin kasa içerisine yerleştirilme işlemine geçilmektedir. parça eşya taşıma ekipleri, sadece bilimsel olarak doğruluğu kanıtlanmış olan taşıma yöntemlerini kullanmaktadır. Yurdumuzun 81 il ve ilçesine parça eşya nakliyesi hizmetimiz vardır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, sizler için bir nakliye aracımız mutlaka vardır.Öğrenci Eşyası Taşıma paketleme, de-montaj ve montaj işlemleri itinalı bir şekilde yapılarak sizleri bu zorlu ve sıkıntılı süreçte yalnız bırakmamaktayız.Öğrenci Eşyası Taşıma bir telefon kadar yakın olduğumuzu hatırlatmak isteriz. İster mail göndererek, isterseniz telefon numaralarımızdan arayarak taşıma hizmetlerimiz için bilgi ve fiyat alabilirsiniz…

evden eve nakliyat

İlkelerimiz

Taşınma sektörü en zor sektörlerin başındadır. İnsanların en mahrem ve özeli olan evlerinde faaliyet alanı olması özellikle ev hanımları için çok kıymetli olan eşyalarının bir yerden bir yere naklinde güvenilir olmak esastır.

evden eve nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Firmamız bu güne kadar edindiği güvenilir firma olma özelliğini İstanbul’ada taşımaktadır. Siz tatilinizden, işinizden fedakârlık yapmak zorunda değilsiniz. Firmamız bir telefon kadar yakın. Arayın bizi sizi tatilde iken, İş’te iken taşıyalım.

evden eve nakliyat

ŞİRKET MESAJI

Evden eve nakliyat firmamız, günün her saati hizmet vermektedir. Acil ofis taşıma gereği duyan kurumlar için çeşitli pratik çözüm yöntemleri üretilmektedir. Buna ek olarak araçların gün içerisinde adrese ulaşması sağlanmaktadır.Müşteri temsilcilerimiz ise, gelen talepleri hızlı bir şekilde sahada bulunan ekiplere aktarmaktadır.


İbrahim Çito

Şirket Sahibi
evden eve nakliyat