Bu Site Satılık veya Kiralıktır, 0 532 650 7302

OFİS TAŞIMA

Kurumsal şirketlerin her zaman ihtiyaç duyduğu hizmetlerden biri olan ofis taşımacılığı, firmamız tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir. Yeni bayilikler açan şirketlere özel olana tasarlanan söz konusu bu hizmetler, ekonomik fiyatlar ile gerçekleştirilmektedir. Ofis taşıma işlemleri için özel bir ekip kuran nakliyat firmamız, talep edilen adreslere de kısa bir süre içerisinde araç göndermektedir. Ayrıca projenin büyüklüğüne göre de her türlü taşıt modeli, firma bünyesinde bulunmaktadır. Ekiplerimiz eşyaları inceledikten sonra talep edilen rakamı, müşterilerimize sunmakta ve alınan onaydan sonra nakliye işlemlerine başlanmaktadır. Ofis taşıma sırasında alınması gereken tüm önlemler göz önünde bulundurulmaktadır. Özellikle de maddi zararların yaşanmaması için titiz bir çalışma sergilenmektedir.

evden eve nakliyat

İlkelerimiz

Taşınma sektörü en zor sektörlerin başındadır. İnsanların en mahrem ve özeli olan evlerinde faaliyet alanı olması özellikle ev hanımları için çok kıymetli olan eşyalarının bir yerden bir yere naklinde güvenilir olmak esastır.

evden eve nakliyat

İstanbul Nakliyat

Firmamız bu güne kadar edindiği güvenilir firma olma özelliğini İstanbul’ada taşımaktadır. Siz tatilinizden, işinizden fedakârlık yapmak zorunda değilsiniz. Firmamız bir telefon kadar yakın. Arayın bizi sizi tatilde iken, İş’te iken taşıyalım.

evden eve nakliyat

ŞİRKET MESAJI

Evden eve nakliyat firmamız, günün her saati hizmet vermektedir. Acil ofis taşıma gereği duyan kurumlar için çeşitli pratik çözüm yöntemleri üretilmektedir. Buna ek olarak araçların gün içerisinde adrese ulaşması sağlanmaktadır.Müşteri temsilcilerimiz ise, gelen talepleri hızlı bir şekilde sahada bulunan ekiplere aktarmaktadır.


İbrahim Çito

Şirket Sahibi
evden eve nakliyat