Bu Site Satılık veya Kiralıktır, 0 532 650 7302

Parça Eşya Depolama

Parça eşya depolama İstanbul yada ev eşyası depolama biri komple depo için diğeri parça eşya depolama için kullanılıyor. Parça ev eşyası depolama sistemli bir hizmet türüdür. Genelde özel taşımacılık üzerine yapılır. Mesela evinde fazla olan bir adet koltuk çok alan kapladığından parça eşya depolama firmasına verilir. Hem alan hemde fazlalıklardan kurtulmak için güzel bir uygulamadır. Yeni Daha Küçük Eve Taşınırken Fazla Eşyaları Parça Eşya Depolama için Bize Gönderin. Yeni bir ev aldınız yada başka bir eve kiralık olarak çıkacaksınız. Bu uygulama ile geniş evden daha ufak eve taşınmak için iyi bir seçenek olarak görebiliriz. Günümüz İstanbul’unda evler artık eskisi gibi geniş değil yeni evlerin ortalama 85 metrekare olduğunu düşünürsek parça eşya depolama bulunmaz bir seçenek bizim için eğer çok eşyadan bıktıysanız fazla eşyaları bize gönderin. Az eşya depolama ile ilgili bilgi alın. Peki Parça Eşya Depolama Yerleri ne kadar Sağlıklı ? Ne kadar sağlıklı olduğunu bizim yerlerimizden bahsederek sorununa cevap verelim isterseniz. Yerlerimiz yüksek katlarda rutubetsiz ve havalandırmalı ve 7/24 saat güvenlikli bir ortam olduğu için rahat bir şekilde eşyalarınızı bize teslim edebilirsiniz. Parça eşya depolama firmaları her hangi bir sıkıntıda nasıl bir geri dönüş yapıyorlar ? Ev taşıma sigortası olduğu gibi eşya depolama sigortası’da vardır. Evinizden alınan bir koli dahi olsa bizim bünyemizdedir. Değerine göre sigortalama yapılmaktadır. Bizimle parça eşya kiralık depolama yapmak için erken rezervasyon yapın %10 kadar indirim kazanın. Parça eşya depolama fiyatları veya firmaları hakkında bilgi almak için sayfamızı ziyaret ediniz.

evden eve nakliyat

İlkelerimiz

Taşınma sektörü en zor sektörlerin başındadır. İnsanların en mahrem ve özeli olan evlerinde faaliyet alanı olması özellikle ev hanımları için çok kıymetli olan eşyalarının bir yerden bir yere naklinde güvenilir olmak esastır.

evden eve nakliyat

İstanbul Nakliyat

Firmamız bu güne kadar edindiği güvenilir firma olma özelliğini İstanbul’ada taşımaktadır. Siz tatilinizden, işinizden fedakârlık yapmak zorunda değilsiniz. Firmamız bir telefon kadar yakın. Arayın bizi sizi tatilde iken, İş’te iken taşıyalım.

evden eve nakliyat

ŞİRKET MESAJI

Evden eve nakliyat firmamız, günün her saati hizmet vermektedir. Acil ofis taşıma gereği duyan kurumlar için çeşitli pratik çözüm yöntemleri üretilmektedir. Buna ek olarak araçların gün içerisinde adrese ulaşması sağlanmaktadır.Müşteri temsilcilerimiz ise, gelen talepleri hızlı bir şekilde sahada bulunan ekiplere aktarmaktadır.


İbrahim Çito

Şirket Sahibi
evden eve nakliyat