Bu Site Satılık veya Kiralıktır, 0 532 650 7302

FUAR STANT TAŞIMA

Reklam malzemelerinin nakliyesi, oldukça dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Bu gibi projelerde değişik birçok dijital ürün bulunmaktadır. Nakliyat işlemleri sırasında dikkat gerektiren söz konusu ürün modelleri, Fuar stant taşıma ekiplerimiz tarafından profesyonel bir şekilde halledilmektedir. Firmamız tarafından oluşturulan özel bir ekip, sadece fuarlarda kullanılan eşya modelleri için hizmet vermektedir. Ayrıca talep edilen merkezlere kısa bir süre içerisinde araç gönderilmekte ve yine kısa bir süre içerisinde nakliyenin gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Fuar stant taşıma personelleri, alanında uzman olmakla beraber yeteri düzeyde bilgi ve birikime sahiptir. Bu sayede işlemler daha da profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Fuar Stant Taşıma Ücretleri Firmamız tüm projelerinde olduğu gibi, fuar stant taşıma işlemlerini de ekonomik fiyatlar ile gerçekleştirmektedir. Kurumsal şirketlere özel olarak düzenli taşımacılık hizmeti de verilmektedir. Gösterinin gerçekleştirilmesi planlanan alana önceden ulaşan ekiplerimiz, tüm hazırlıkları eksiksiz bir şekilde yapmaktadır. Özellikle de taşıma sırasında dijital ekipmanlar için farklı çözüm yöntemleri geliştirilmektedir. Kablolar, afişler ve projektörler özenle paketlendikten sonra araca yüklenmektedir. Fuar stant taşıma ücretleri ise, ürün sayısına göre farklılık göstermektedir. Nakliyesi gerçekleştirilmesi planlanan eşyalar, uygun araç modellerine tabi tutulmaktadır. Ekonomik yakıt özelliğine sahip olan söz konusu araçlar, talep edilen ücretlerinde düşmesini sağlamaktadır. Gösterinin gerçekleşeceği alana göre kamyon veya kamyonet modelleri temin edilmektedir. Bu sayede de işlemler mümkün mertebe en kısa sürede tamamlanmaktadır.

evden eve nakliyat

İlkelerimiz

Taşınma sektörü en zor sektörlerin başındadır. İnsanların en mahrem ve özeli olan evlerinde faaliyet alanı olması özellikle ev hanımları için çok kıymetli olan eşyalarının bir yerden bir yere naklinde güvenilir olmak esastır.

evden eve nakliyat

İstanbul Nakliyat

Firmamız bu güne kadar edindiği güvenilir firma olma özelliğini İstanbul’ada taşımaktadır. Siz tatilinizden, işinizden fedakârlık yapmak zorunda değilsiniz. Firmamız bir telefon kadar yakın. Arayın bizi sizi tatilde iken, İş’te iken taşıyalım.

evden eve nakliyat

ŞİRKET MESAJI

Profesyonel bir taşımacılık şirketiyiz. İşlerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Son model araçlarımız , asansörlü taşımacılık faaliyetlerimiz mevcut. Yine taşımacılığın prensipleri arasında sayabileceğimiz sözleşme , taşıma sigortası gibi müşterilerimizin daha fazla emniyete aldığımız unsurlarla hizmetimizi zenginleştirdik.


İbrahim Çito

Şirket Sahibi
evden eve nakliyat