Bu Site Satılık veya Kiralıktır, 0 532 650 7302

İstanbul Nakliyat

İSTANBUL NAKLİYAT 2005 yılında kurulmuş olup, İstanbul merkezli Doğu illerinde modern taşımacılığın simge firması olmuştur. Tüm iş süreçlerimizde ve müşteri ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli ilkemizdir. Çalışanlarımızla birlikte tüm müşterilerimize belgelere dayalı doğrulanabilir bilgiyi zamanında veririz.

evden eve nakliyat

İlkelerimiz

Taşınma sektörü en zor sektörlerin başındadır. İnsanların en mahrem ve özeli olan evlerinde faaliyet alanı olması özellikle ev hanımları için çok kıymetli olan eşyalarının bir yerden bir yere naklinde güvenilir olmak esastır.

evden eve nakliyat

İstanbul Nakliyat

Firmamız bu güne kadar edindiği güvenilir firma olma özelliğini İstanbul’ada taşımaktadır. Siz tatilinizden, işinizden fedakârlık yapmak zorunda değilsiniz. Firmamız bir telefon kadar yakın. Arayın bizi sizi tatilde iken, İş’te iken taşıyalım.

evden eve nakliyat

ŞİRKET MESAJI

Profesyonel bir taşımacılık şirketiyiz. İşlerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Son model araçlarımız , asansörlü taşımacılık faaliyetlerimiz mevcut. Yine taşımacılığın prensipleri arasında sayabileceğimiz sözleşme , taşıma sigortası gibi müşterilerimizin daha fazla emniyete aldığımız unsurlarla hizmetimizi zenginleştirdik.


İbrahim Çito

Şirket Sahibi
evden eve nakliyat