Bu Site Satılık veya Kiralıktır, 0 532 650 7302

KOLİ TAŞIMA

Taşınması planlanan her ürün modeli firmamızın uzman ekipleri tarafından dikkatli bir şekilde ambalajlanmaktadır. Özellikle de dijital kameralar ve bilgisayarların için daha fazla dikkat gösterilmektedir. Paketleme sırasında kullanılan ambalajların kalitesi olması ve darbelere karşı dayanıklılık göstermesi için çeşitli testler yapılmaktadır. Fuar stant taşıma personelleri, tüm ürün modellerini kademeli bir şekilde paketlemekte ve araca yüklemektedir. Yolculuk sırasında ürünlerin zarar görmemesi için her türlü önlem alınmaktadır. Özellikle de araçlarda bulunan asansör sistemi sayesinde, indirme veya kaldırma işlemleri pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. koli taşıma projeleri için kullanılan her bir taşıtta, bu özellik bulunmaktadır. Ayrıca asansör sistemi sayesinde de kameralar veya diğer ürün modelleri orantısız insan gücüne maruz kalmamaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için hemen firmamızın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

evden eve nakliyat

İlkelerimiz

Taşınma sektörü en zor sektörlerin başındadır. İnsanların en mahrem ve özeli olan evlerinde faaliyet alanı olması özellikle ev hanımları için çok kıymetli olan eşyalarının bir yerden bir yere naklinde güvenilir olmak esastır.

evden eve nakliyat

İstanbul Nakliyat

Firmamız bu güne kadar edindiği güvenilir firma olma özelliğini İstanbul’ada taşımaktadır. Siz tatilinizden, işinizden fedakârlık yapmak zorunda değilsiniz. Firmamız bir telefon kadar yakın. Arayın bizi sizi tatilde iken, İş’te iken taşıyalım.

evden eve nakliyat

ŞİRKET MESAJI

Profesyonel bir taşımacılık şirketiyiz. İşlerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Son model araçlarımız , asansörlü taşımacılık faaliyetlerimiz mevcut. Yine taşımacılığın prensipleri arasında sayabileceğimiz sözleşme , taşıma sigortası gibi müşterilerimizin daha fazla emniyete aldığımız unsurlarla hizmetimizi zenginleştirdik.


İbrahim Çito

Şirket Sahibi
evden eve nakliyat